Home
Turnaj se hraje podle platných mezinárodních pravidel IFF.

HRACÍ ČAS

KATEGORIE MUŽI ELITA
  •  V utkáních základních i osmifinalových skupin a utkáních předkola a osmifinále 2x20 minut. Celé utkání se hraje na hrubý čas. Přestávka mezi poločasy je 2 minuty. Time-out není poskytován.
  • Ve čtvrtfinále, semifinále a finále 3x20 minut, závěrečné 3 minuty budou měřeny na čistý čas. Přestávka mezi třetinami je 10 minut.

KATEGORIE ŽENY ELITA
  • V utkáních ve skupině a v utkáních play off až do úrovně finále 2x20 minut, závěrečné 3 minuty nebudou měřeny na čistý čas. Celé utkání se hraje na hrubý čas.Přestávka mezi poločasy je 2 minuty. Time-out ve skupinových utkáních není poskytován.
  • Ve finále 3x20 minut, závěrečné 3 minuty budou měřeny na čistý čas. Přestávka mezi třetinami je 10 minut.
KATEGORIE MUŽI B, ŽENY, JUNIOŘI
  • Ve všech utkáních v základních skupinách a v play of až do úrovně čtvrtfinále 2x15 minut, závěrečné 3 minuty nebudou měřeny na čistý čas. Přestávka mezi poločasy je 2 minuty. Time-out ve skupinových utkáních není poskytován.
  • Ve všech  čtvrtfinálových, semifinálových, finálových utkáních 2x20 minut, závěrečné 3 minuty budou měřeny na čistý čas. Přestávka mezi poločasy je 5 minut.

VYHODNOCENÍ POSTUPU

Vítězství v utkání základní skupiny znamená 2 body do tabulky, remíze 1 a porážka 0 bodů.
    Získají-li dva nebo více týmů po utkáních skupiny stejný počet bodů, pak o dalším postupu resp. pořadí rozhoduje:
    - série 5 trestných nájezdů
    - série 1 trestného nájezdu (náhlá smrt)

JURY TURNAJE

Tomáš Vaculík
Jan Jirovský
Tomáš Březina

PROTESTY
Případný protest musí být předán v písemné formě JURY turnaje nebo vedoucímu haly nejpozději do 15 minut po skončení utkání. Poplatek za podání protestu je 1000,- Kč. V případě zamítnutí protestu poplatek propadá. Rozhodnutí JURY je konečné.

POJIŠTĚNÍ
Účastníci startují na vlastní nebezpečí, za podmínek, na které se vztahuje pojistná smlouva mezi ČSTV a Českou Kooperativou. Registrovaní členové ČFbU jsou úrazově pojištěni v rámci pojistky ČSTV. Pořadatel není zodpovědný za jakékoliv zranění, onemocnění či ztrátu v průběhu turnaje.

SOUPISKA HRÁČÚ
Každý tým musí nejpozději do začátku turnaje zadat na internetové stránce on-line soupisku hráčů. K utkání mohou nastoupit pouze hráči uvedení na této soupisce. Po odehrání prvního utkání v turnaji nemůže být tato soupiska již doplněna.

ZÁPIS O UTKÁNÍ
Zápis o utkání je nutno vyplnit čitelně hůlkovým písmem a předat ke stolku nejpozději 30 minut před začátkem každého utkání. Formuláře budou k dispozici během registrace týmů.

ČEKACÍ DOBA
Maximální čekací doba je 5 minut. Poté následuje kontumace 0:5 v neprospěch opozdivšího se týmu. V případě dvou kontumací v důsledku opožděného nastoupení k utkání bude dané družstvo z turnaje vyloučeno a výsledky jeho utkání budou anulovány.

START HRÁČE
Hráč může v průběhu turnaje startovat pouze za jedno družstvo. Výjimkou je start hráče juniorského družstva současně v mužském týmu téhož klubu /elita či muži/, který je povolen pokud to umožní rozpis utkání. V juniorské kategorii mohou startovat pouze hráči narozeni v roce 1989 a mladší. Družstvo je v případě konfrontace povinno předložit registrační průkazy ČFbU, průkazy totožnosti nebo jiné doklady, které jednoznačně identifikují hráče a jeho věk. O konfrontaci může požádat i soupeř nejpozději však do poločasu sporného utkání a po složení poplatku za protest. Při případném neoprávněném startu staršího hráče bude dané utkání kontumováno v poměru 0:5.

VYLOUČENÍ HRÁČE
ČK 1 vede automaticky k vyloučení do konce daného utkání, ČK 2 znamená automaticky stop na následující utkání a udělení ČK 3 vede k vyloučení provinivšího se hráče do konce turnaje.

BARVY DRESU
V případě shodných barev dresů se musí družstvo uvedené v rozpisu utkání jako hostující převléci do sady v jiném barevném provedení.

PŘEDZÁPASOVÁ PŘÍPRAVA
Rozcvičení před utkáním nemůže probíhat na hřišti (kromě finálových utkání), ale pouze mimo halu nebo v přilehlých prostorách.

ŠATNY
Vzhledem k omezenému počtu šaten ve všech halách budou tyto používány pouze jako průchozí. Po převlečení před utkáním je nutné, aby tým odnesl všechny osobní věci v taškách na hřiště. Po utkání může být přidělena jiná šatna.Pořadatel neručí za ztráty osobních věcí v průběhu celého turnaje.

ROZPIS UTKÁNÍ
Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu v uveřejněném rozpise. V tomto případě budou informování všichni vedoucí družstev, kterých se daná změna týká.

OCENĚNÍ
V každé kategorii budou oceněna první 4 družstva - diplomy a medaile (Max. 20 na družstvo) a současně bude vyhlášen nejlepší střelec, nejlepší brankář a nejlepší hráč kategorie. Vítěz každé kategorie obdrží pohár. Předání ocenění proběhne bezprostředně po skončení příslušného finálového utkání.